This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Ticket sales
Welcome to our ticketing system.
Here you can get your tickets in an easy and practical way.

ABONAMENT PRÈMIUM GROC + VERD

2 events included.

ABONAMENT PRÈMIUM GROC + VERD

2 events included.

L'abonament dona dret a accedir a tots els escenaris del festival durant tot el cap de setmana.

ABONAMENT PRÈMIUM BLAU + VERMELL

2 events included.

ABONAMENT PRÈMIUM BLAU + VERMELL

2 events included.

L'abonament dona dret a accedir a tots els escenaris del festival durant tot el cap de setmana.
30 Sep

STAY HOMAS CONCERT

Teatre Auditori de Sant Cugat
Friday, 30/09/2022 21:00

STAY HOMAS CONCERT

Teatre Auditori de Sant Cugat

Friday, 30/09/2022 21:00

1 Oct

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE PRÈMIUM GROC

Teatre Auditori de Sant Cugat
Saturday, 1/10/2022 11:00

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE PRÈMIUM GROC

Teatre Auditori de Sant Cugat

Saturday, 1/10/2022 11:00

Accés a tots els escenaris del Festival
11:00h Stay Homas (escenari Teatre-Auditori)
12.30h Ginestà (escenari Carpa Arborètum)
14.00h Maruja Limón (escenari Teatre-Auditori)
16.00h El Pony Pisador (escenari Carpa Arborètum)
17.30h. Xiula escenari Teatre-Auditori)
19.00h The Penguins (Reggae per Xics) (Carpa Arborètum)

Resta d'escenaris, accés lliure amb Heavy per Xics,Pepet i Marieta, Maria Hein, Sexenni, Mabel Flores, Sara Roy, Decibelles i concerts per a nadons
1 Oct

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE PRÈMIUM BLAU

Teatre Auditori de Sant Cugat
Saturday, 1/10/2022 11:00

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE PRÈMIUM BLAU

Teatre Auditori de Sant Cugat

Saturday, 1/10/2022 11:00

Accés a tots els escenaris del Festival
11:00h Ginestà (escenari Carpa Arborètum)
12.30h Stay Homas (escenari Teatre-Auditori)
14.00h El Pony Pisador (escenari Carpa Arborètum)
16.00h Maruja Limón (escenari Teatre-Auditori)
17.30h. The Penguins (Reggae per Xics) (Carpa Arborètum)
19.00h Xiula escenari Teatre-Auditori)

Resta d'escenaris, accés lliure amb Heavy per Xics,Pepet  i Marieta, Maria Hein, Sexenni, Mabel Flores, Sara Roy, Decibelles i concerts per a nadons
1 Oct

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE BÀSIC GROC

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels
Saturday, 1/10/2022 11:00

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE BÀSIC GROC

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels

Saturday, 1/10/2022 11:00

Accés als escenaris Carpa Arborètum, Carpa Torreblanca, Pati Obra Social "La Caixa", Aula Magna, Escenari la PUA i nadons.

Accés a partir de les 11.00h
12.30h Ginestà (escenari Carpa Arborètum)
16.00h El Pony Pisador (escenari Carpa Arborètum)
19.00h The Penguins (Reggae per Xics) (Carpa Arborètum)
Resta d'escenaris, accés lliure amb Heavy per Xics,Pepet i Marieta, Maria Hein, Sexenni, Mabel Flores, Sara Roy, Decibelles i concerts per a nadons
1 Oct

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE BÀSIC BLAU

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels
Saturday, 1/10/2022 11:00

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE BÀSIC BLAU

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels

Saturday, 1/10/2022 11:00

Accés als escenaris Carpa Arborètum, Carpa Torreblanca, Pati Obra Social "La Caixa", Aula Magna, Escenari la PUA i nadons.

Accés a partir de les 11.00h
11:00h Ginestà (escenari Carpa Arborètum)
14.00h El Pony Pisador (escenari Carpa Arborètum)
17.30h. The Penguins (Reggae per Xics) (Carpa Arborètum)
Resta d'escenaris, accés lliure amb Heavy per Xics,Pepet  i Marieta, Maria Hein, Sexenni, Mabel Flores, Sara Roy, Decibelles i concerts per a nadons
1 Oct

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE SENZILLA

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels
Saturday, 1/10/2022 11:00

ENTRADA DISSABTE 1 D'OCTUBRE SENZILLA

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels

Saturday, 1/10/2022 11:00

Accés als escenaris Carpa Torreblanca, Pati Obra Social "La Caixa", Aula Magna, Escenari la PUA i nadons.

Accés a partir de les 11h
Accés lliure amb Heavy per Xics,Pepet  i Marieta, Maria Hein, Sexenni, Mabel Flores, Sara Roy, Decibelles i concerts per a nadons
2 Oct

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE PRÈMIUM VERD

Teatre Auditori de Sant Cugat
Sunday, 2/10/2022 11:00

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE PRÈMIUM VERD

Teatre Auditori de Sant Cugat

Sunday, 2/10/2022 11:00

Accés a tots els escenaris del Festival
11:00h Delafé Acústic (escenari Teatre-Auditori)
12.30h Marcel i Júlia (escenari Carpa Arborètum)
14.00h La Ludwig Band (escenari Teatre-Auditori)
16.00h Roba Estesa (escenari Carpa Arborètum)
17.30h. Els Catarres (escenari Teatre-Auditori)
19.00h Buhos (Carpa Arborètum)
 
Resta d'escenaris, accés lliure amb Alérgicas al Polen, Rambalaya, Carlota Flâneur, Da Souza, Fenya Rai!, River Omelet, Pere Martínez, Eva Kaué & Albert Solà i concerts per a nadons
2 Oct

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE PRÈMIUM VERMELL

Teatre Auditori de Sant Cugat
Sunday, 2/10/2022 11:00

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE PRÈMIUM VERMELL

Teatre Auditori de Sant Cugat

Sunday, 2/10/2022 11:00

Accés a tots els escenaris del Festival
11:00h Marcel i Júlia (escenari Carpa Arborètum)
12.30h Delafé Acústic (escenari Teatre-Auditori)
14.00h Roba Estesa (escenari Carpa Arborètum)
16.00h La Ludwig Band (escenari Teatre-Auditori)
17.30h Buhos (Carpa Arborètum)
19.00h Els Catarres (escenari Teatre-Auditori)

Resta d'escenaris, accés lliure amb Alérgicas al Polen, Rambalaya, Carlota Flâneur, Da Souza, Fenya Rai!, River Omelet, Pere Martínez, Eva Kaué & Albert Solà i concerts per a nadons
2 Oct

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE BÀSIC VERD

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels
Sunday, 2/10/2022 11:00

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE BÀSIC VERD

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels

Sunday, 2/10/2022 11:00

Accés als escenaris Carpa Arborètum, Carpa Torreblanca, Pati Obra Social "La Caixa", Aula Magna, Escenari la PUA i nadons.

Accés a partir de les 11.00h
12.30h Marcel i Júlia (escenari Carpa Arborètum)
16.00h Roba Estesa (escenari Carpa Arborètum)
19.00h Buhos (Carpa Arborètum)
Resta d'escenaris, accés lliure amb Alérgicas al Polen, Rambalaya, Carlota Flâneur, Da Souza, Fenya Rai!, River Omelet, Pere Martínez, Eva Kaué & Albert Solà i concerts per a nadons
2 Oct

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE BÀSIC VERMELL

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels
Sunday, 2/10/2022 11:00

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE BÀSIC VERMELL

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels

Sunday, 2/10/2022 11:00

Accés als escenaris Carpa Arborètum, Carpa Torreblanca, Pati Obra Social "La Caixa", Aula Magna, Escenari la PUA i nadons.

Accés a partir de les 11.00h
11:00h Marcel i Júlia (escenari Carpa Arborètum)
14.00h Roba Estesa (escenari Carpa Arborètum)
17.30h Buhos (Carpa Arborètum)
Resta d'escenaris, accés lliure amb Alérgicas al Polen, Rambalaya, Carlota Flâneur, Da Souza, Fenya Rai!, River Omelet, Pere Martínez, Eva Kaué & Albert Solà i concerts per a nadons
2 Oct

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE SENZILLA

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels
Sunday, 2/10/2022 11:00

ENTRADA DIUMENGE 2 D'OCTUBRE SENZILLA

Parc Arborètum i Escola Victòria dels Àngels

Sunday, 2/10/2022 11:00

Accés als escenaris Carpa Torreblanca, Pati Obra Social "La Caixa", Aula Magna, Escenari la PUA i nadons.
Accés a partir de les 11h

Accés lliure amb Alérgicas al Polen, Rambalaya, Carlota Flâneur, Da Souza, Fenya Rai!, River Omelet, Pere Martínez, Eva Kaué & Albert Solà i concerts per a nadons
Powered by